Víkendové Kurzy na Stvoření vlastního nástroje a učení hraní na nástroj. Po domluvě jsou možné i všední dny.

Chtěl bych vám předat a podělit se o zážitek, který zažívám při výrobě nástroje didgeridoo. Předat jak se tento nástroj vyrábí s úctou a pochopení stromů nejen jako materiál. Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí poznat opravdovou radost z maličkosti a váš nástroj, váš zvuk si odvezete s sebou :-) Na místě je vše potřebné k výrobě ....

 Potom je tu možnost víkendové výuky hraní na nástroj. Pro začátečníky a pokročilé. Ukázka různých rytmů, které se používají při meditaci.Jak se dají použít různé zpěvy do nástroje. Naučím vás zpívat pomocí tohoto nástroje. Zbavit se napětí, uvolnit své tělo a mysl. Nástroj není jen o tom kolik se zvládne rytmů, ale umět ho rozeznít tak, aby jste byli jako celek. Pak přináší to co zrovna potřebujeme, přirozeně, jemně.

Pokud máte zájem o nějaký kurz, ozvěte se mi na email nebo tel.


INTUITIVNÍ FLÉTNY

Tento druh flétny mne velmi zaujal, jelikož zvuky které se lámou přes hranu dřeva pod vaším vedením vzduchu žadná flétna nenapodobí. Je přirozená a jednoduchá, ale hrát na ní je trochu oříšek:-) Proto je to krásná výzva, která se pak odmění sametovým zvukem.

Můžete přijet ke mne na návštěvu nebo já k vám a tento krásný nástroj si vyrobit. Dalo by se říci, že kurz zabere jeden, až dva dny.


                                                                       Odkaz na zvuk flétny 


Jednodenní kurz Didgeridoo - hraní a výuka pro začátečníky i pokročilé. 


.Na jednodenním kurzu Didgeridoo - hraní a výuka pro začátečníky i pokročilé se zaměříme na cyklické dýchání trochu jinak a propojení s nástrojem. Naučím vás jak skrze tento nástroj otevřít svůj hlas. 

V prví řadě nejde jen o učené hraní, ale o vyjadřování svého příběhu....

Kdo nemá vlastní nástroj, zapůjčím.Jednodenní kurz alikvotního zpěvu. 

Alikvotní zpěv, je zvláštní druh zpěvu založený na vědomém zesílení alikvotních tónů pomocí jemné práce s rezonančním prostorem v ústech a polohou jazyka. Jedná se tak vlastně o techniku dvojhlasého zpěvu, někdy až trojhlasného, kdy pokaždé zní základní tón a současně s ním o příslušný interval vyšší alikvotní tóny. 

V mém kurzu bude vše o intuici a improvizaci, na tom se člověk hodně naučí, jak vnímat a tvořit hudbu bez zábran....                                                                                                                      

Toto setkání je o pochopení svého hlasu a tím i vnitřku. Používat hlas ke svému rozvoji a vnímání zvuků.

Kdo by nemohl daný termín, po domluvě dělám kurzy i pro jednotlivce . Nebo když se domluví skupina lidí.

Odkaz na video.......

Vytvořte si webové stránky zdarma!