Večerní dýchánek o józe a vibracích

14.12.2018

Srdečně vás zveme na předvánoční dýchánek o józe a vibracích do studiua SaM v Plzni.

Příjemný večer u čaje bude veden v přátelském duchu, kdy se každý může přidat do debaty a předat tak svou zkušenost s jógou a vibračními hudebními nástroji, nebo si jen v tichosti poslechnout co nám tyto témata nabízejí. Přiblížíme se blíže ke kořenům jógy a k příběhům a přístupům k vibracím a hudebním nástrojům v předání Veroniky Pytlíkové a Josefa Šponiara. Ponoříme se hlouběji do sebe a v uvolněné relaxaci necháme odejít všechno napětí a stres. Můžeme se nechat unášet zvuky vlastnoručně vyrobených hudebních nástrojů a alikvotním zpěvem. (Didgeridoo, intuitivní flétny, zvonkohra, shruthi box a další)

Josef Šponiar - Moje životní pěšina vede přírodou. Tudy procházím, když se vydávám za každým dalším nástrojem didgeridoo,který pak sám vyrábím s láskou a citlivostí pro jeho povahu. Dovršením mého díla je to, jak jej potom rozezním a spojím v celek. Stromy mne pronásledují už od malička, jako by mi chtěly něco říci. S každým novým nástrojem se někam posouvám a nechávám se vést moudrostí přírody, tam si každý najde, co je potřeba pro jeho duši. Vždy když hraji uvědomuji si, že stromy tu bez nás mohou žít, ale my bez nich ne.
kontakt: www.zvuk-stromu.cz.

Veronika Pytlíková - Jóga je pro mě naprosto přirozená cesta. Nabízí mi nové možnosti, nové pohledy na situace a nové prožitky a vnímání sebe sama. Vše je neustále v pohybu a přesto v harmonii a to mě neskutečně baví. V hodině nabízím laskavý přístup, upřímný zájem pomoci a ochotu vyslechnout. Vždyť jóga není jen záležitostí fyzického těla, ale učí nás i ovládat životní energii, mysl a emoce. Mým cílem není naučit vás ty nejkomplikovanější ásany, ale naučit se propojovat a vnímat své tělo a mysl. Na chvíli zastavit a spočinout v přítomném okamžiku. Přála bych si aby se postupně každý z nás stal svým vlastním mistrem. Své lekce vedu tak, abyste z hodin odcházeli s příjemným pocitem uvolnění a klidu.
kontakt: www.yogart.cz

14.12. 2018 ve studiu SaM, Havlíčkova 15, Plzeň
Cena večera 250 Kč
Pro přihlášení prosím napište zprávu, email, nebo volejte:
v.pytlikova@gmail.com
tel.: 776 726 904
Těšíme se na vás :) Veronika a Josef