Podzimní víkend s jógou za zvuku stromů

05.10.2018

5. - 7. 10. 2018 Tuněchodský mlýn, Tuněchody 21, 34901 Stříbro (okres Tachov).

www.tunechodskymlyn.cz

Jógový podzimní víkend nás tentokrát zavede do Tuněchodského mlýna stojícího v tichém údolí na říčce Úhlavka, jehož historie sahá až do 16. století. Hluboký klid, který jen občas přeruší ptačí křik, usnadňuje cítit kontakt se svým vnitřním klidem. Vzdáleni stresu a svodům běžného života máme možnost zklidnění a nalezení opět sami sebe.

Přiblížíme se blíže ke kořenům jógy i našim vlastním. Za pomoci jógové praxe se ponoříme hlouběji do sebe a v uvolněné relaxaci necháme odejít všechno napětí a stres. Můžeme se nechat unášet zvuky hudebních nástrojů a hlasem Josefa Šponiara (www.zvuk-stromu.cz). A sami se ponořit do zvukových vibrací manter.


Cena zahrnuje:
- bohatý program jógové praxe a hudebního potěšení od Zvuku stromů, zpívání manter a hlubší ponoření se sami do sebe v ceně 1500 Kč
- 2 noci ve mlýně, strava formou plné penze - strava je vegetariánská, nejvhodnější pro jógovou praxi - v ceně 1300 Kč se bude platit na místě.
- KOMPLETNÍ CENA VÍKENDU - 2700 Kč (pobyt a stravování 1300 Kč a bohatý jógový program 1500 Kč, který se hradí předem jako nevratná záloha)

Maximální počet účastníku je 15.

Pro více informací napište zprávu, nebo mě kontaktujte přes mail v.pytlikova@gmail.com, po případě volejte na tel.č. 776 726 904
Těšíme se na Vás, s pozdravem Veronika Pytlíková a Josef Šponiar